Birlik’te Yardımlaşma Zamanı

İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği koordinatörlüğünde ve Anadolu Güney Sağlık Ailesi bünyesinde “Hep Birlik’te Yardıma İhtiyacı Olan Kişiler İçin Kıyafetlerimizi Paylaşıyoruz” temasıyla yola çıkarak her yıl yaptığımız sosyal yardımlaşma ve dayanışma projesini tekrarladık.

Yardımlaşma ve dayanışmanın daha büyük önem kazandığı, günümüz şartlarında İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği koordinatörlüğünde yürütülen ve son katılım tarihi 21 Kasım 2017 olan bu proje kapsamında toplanan kıyafetler ihtiyaç sahiplerine teslim edilecektir.

Duyarlılık göstererek, ihtiyaç sahipleri ile buluşma ve paylaşmayı sağlayan, projede emeği geçen tüm gönüllülerimize İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ailesi olarak teşekkür ederiz.

Birlik’te Yardımlaşma Zamanı
Birlik’te Yardımlaşma Zamanı
Birlik’te Yardımlaşma Zamanı

Haberler

DİLEK VE ÖNERİLERİNİZ, BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR !
FORMA GİDİN
Tc Sağlık Bakanlığı Dumansız Hava Sahası Saglıkla Buluşma Noktası Sabim ALO 184 ALO 113 Ulakbim İlacım TMO Bimer ALO 150 ALO 191 E-Devlet E-Nabız Web Uygulamaları Bilgi Edinme ÇSGB Elektironik Belge Doğrulama Sistemi Eğitim Kamu İç Kontrol Çalışmaları