Birlik’te Kahvaltı Etkinliği

İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Ahmet Lütfullah ORHAN, Tıbbi Hizmetler Başkanı Uz. Dr. Yakup ÇAĞ, İdari Hizmetler Başkanı Uz. Dr. Habip YILMAZ,  Mali Hizmetler Başkanı Sinan BAYRAKTAR, Birliğe bağlı sağlık tesislerinde görev yapan Tıbbi Cihaz, Tıbbi Hizmet ve Tıbbi Cihaz Hizmet Alımı Talep Değerlendirme Komisyonu Üyeleri, İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Döner Sermaye İşletmesi Kapsamında Destekleyici Talebi ile Yürütülecek Çalışmaları İnceleme Komisyon Üyeleri, Enfeksiyon Kontrol Komitesi Üyeleri, Bilimsel Araştırma Komisyonu Üyeleri, Klinik Araştırma Komisyonu Üyeleri ve İhale Komisyonu Üyelerinin katılımı ile İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinde kahvaltı organizasyonu düzenlendi.
Söz konusu etkinlikte İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Ahmet Lütfullah ORHAN; “Bildiğiniz üzere Genel Sekreterlik bünyesinde 200 civarında merkezde sürekli görev yapan arkadaşlarımız var. Bunun dışında saha ile olan irtibatımız hastanelerle olan irtibatımız çerçevesinde ortak komisyonlar marifetiyle yürüttüğümüz çok ciddi işler var. Bunları bizim tek başımıza yürütmemiz başarmamız veya istenilen hedeflere ulaşmamız çok mümkün değil. Sahayı en iyi orada yaşayan oranın sorunlarıyla baş başa olan arkadaşlarımız bilir düşüncesini biz her zaman kendimize rehber edindik. Onun için siz kıymetli arkadaşlarımın, hocalarımın farklı komisyonlardaki görüşleri kanaatleri bizim için çok kıymetli oldu her zaman yol gösterici oldu. Komisyonların kendini oldukça bağımsız hissetmesi, hür bir şekilde kendi vicdanlarıyla, akıllarıyla, birikimleriyle karar vermeleri için ortam oluşturmaya çalıştık. Emeği geçen tüm arkadaşlara canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.
İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği Tıbbi Hizmetler Başkanı Uz. Dr. Yakup ÇAĞ; “Yaklaşık üç yıla yakın bir süredir arkadaşlarımızla birebir mesaimiz oldu, birçok komisyonlarımızda hepiniz ayrı ayrı görev aldınız. Bu süreçte gerçekten çok samimi ve çok ciddi destekler verdiniz gerek buradaki toplantılarda gerekse sahada bu güne gelmemizde Genel Sekreterlik olarak sahada vermiş olduğumuz tıbbi hizmet süreçlerinin bu düzeye erişmesinde sizin çok ciddi ve çok büyük katkınız var. Katkılarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği İdari Hizmetler Başkanı Uz. Dr. Habip YILMAZ; “Verdiğiniz emekler için teşekkür ederim. Komisyonlar sayesinde İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği kurumsal bir yapıya sahiptir. İnşallah bu şekilde de devam eder” dedi.
İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği Mali Hizmetler Başkanı Sinan BAYRAKTAR; “Mali Başkanlık olarak herhangi bir malzeme ya da malın, ilacın, sarf malzemenin satın alma talep bulunmasından sahaya alınmasına kadar komisyonların hızlı çalışmasının önemi çok büyük. Bu anlamda bizi hiçbir zaman kırmayan; gerek muayene komisyonunda, gerek numune değerlendirmede, gerekse röportör olarak itirazlara cevap vermede yardımda bulunan komisyon üyelerine canı gönülden teşekkür ediyorum. Onlar bu şekilde hızlı çalışmasalar bizler satın almayı bu kadar hızlı başaramazdık. Herkesin eline, emeğine sağlık” diyerek hatıra fotoğrafı çekiminin ardından etkinlik sonlandı.

 

Birlik’te Kahvaltı Etkinliği
Birlik’te Kahvaltı Etkinliği
Birlik’te Kahvaltı Etkinliği
Birlik’te Kahvaltı Etkinliği
Birlik’te Kahvaltı Etkinliği
Birlik’te Kahvaltı Etkinliği
Birlik’te Kahvaltı Etkinliği

Haberler

DİLEK VE ÖNERİLERİNİZ, BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR !
FORMA GİDİN
Tc Sağlık Bakanlığı Dumansız Hava Sahası Saglıkla Buluşma Noktası Sabim ALO 184 ALO 113 Ulakbim İlacım TMO Bimer ALO 150 ALO 191 E-Devlet E-Nabız Web Uygulamaları Bilgi Edinme ÇSGB Elektironik Belge Doğrulama Sistemi Eğitim Kamu İç Kontrol Çalışmaları